Deutsch

Vrácení DPH

vraceni dph.jpgPokud nakupujete zboží nebo služby od plátců DPH z jiných členských států EU máte za určitých podmínek nárok na vrácení zaplaceného DPH. Naše společnost má v této oblasti značné zkušenosti a poskytuje kvalitní služby ke spokojenosti mnoha českých i zahraničních zákazníků. Pokud se i Vy rozhodnete využít naše služby, zajistíme za Vás vše potřebné a to za několik procent z vrácené částky.

Primárně se zaměřujeme na vracení DPH pro společnosti zabývající se mezinárodní kamionovou dopravou. Neomezujeme se však pouze na tento druh zákazníků a našim zákazníkem může být každý, kdo požaduje vyřízení vrácení DPH v zemích EU a splňuje podmínky uvedené v sekci Kdo může o vrácení DPH zažádat.

Vaše plus: Naší předností je také to, že poskytujeme vracení DPH pro společnosti se sídlem mimo Českou republiku. To je zajímavé především pro nadnárodní společnosti a nebo pro společnosti, které spolupracují se zahraničními partnery, firmami a jako součást svých služeb by jim chtěly poskytovat i službu vracení DPH.

Tisk stránky