Deutsch

Outsourcing

Outsourcing.jpgUměle vytvořené slovo "Outsourcing", keré pochází z americké praxe managementu se skládá ze slov outside, resource a using. Stojí pro delegování obchodních procesů do odpovědnosti třetích osob, aby se ekonomicky optimalizovala podniková struktura (vybudování know-how, snižování nákladů).

Ze zkušeností způsobují interní oddělení služeb (např. nákup, IT, styk s veřejností, personalistika, údržba a účetnictví) značné náklady, ačkoliv se nepočítají k hlavním aktivitám podnikání. Když je outsourcing důsledně provozován, otevírá se možnost vyčlenit výše uvedené oblasti působnosti, aniž by byl narušen základní předmět podnikání, který přináší obrat. Jaký je z toho užitek? Ušetříte finanční prostředky, přenesete Vaši odpovědnost na jiné, získáte dodatečně know-how, zlepší se Vaše bilanční ukazatele a můžete se koncentrovat přitom zcela na Váš základní předmět podnikání.

Máte potřebu outsourcingu nebo jste otevřeně proti outsourcingu? Máte-li potřebu, potom rádi přijmeme Váš outsourcingový úmysl a podpoříme Vás při analýze Vašeho podniku, jakož i při hledání vhodných outsourcingových partnerů. Při našem jednání klademe stále maximální důraz na stabilitu procesu a kontinuální procesní kvalitu.

Vaše plus: Zanalyzujeme důkladně Váš podnik a nalezneme správné outsourcingové partnery. Vaše záměry uvedeme do praxe spolehlivě a s orientací na úspěch. Od tohoto okamžiku se můžete zcela koncentrovat na Vaši hlavní podnikatelskou činnost a zbudovávat kontinuálně konkurenční výhody.

Tisk stránky