Deutsch

Controlling

Kalkulace, kontrola, plánování, strategie, ... controlling - co je controlling, jaké má přednosti a co mi přinese?

O controllingu má každý svou představu, jen každý má na mysli něco jiného. Tak tedy může controlling znamenat ve finanční a výkonové oblasti všechno od počítání šroubků, až do vypracování a prosazení strategií. Definice, forma a použití controllingu je dalekosáhlé a závisí na příjemci controllingových služeb, na Vás. Controlling může proto být provozován v každém podniku. Použití je nezávislé na velikosti podniku a není vázané na jednu vlastní vykonávací osobu.

Controlling.jpgPředností controllingu je, že disponuje širokým spektrem fundovaných controllingových nástrojů, které mohou být sestaveny zcela individuálně podle Vašich potřeb. Užitek, který můžete mít z controllingu, je dalekosáhlý. Jsou-li nástroje pečlivě zvoleny a sladěny k potřebám Vašeho podniku, potom vede controlling k větší transparentnosti, stabilitě a pokroku.

Controllingovenastroje.pdf Controllingové nástroje

Máte-li pocit, že controlling by bylo něco pro Vás nebo máte-li potřebu přijmout více controllingu ve Vašem podniku, potom Vám rádi poradíme. Na bázi Vašich znalostí podnikového dění a s našimi vědomostmi o controllingových nástrojích zanalyzujeme společně důkladně současný stav a najdeme správnou formu řešení pro Váš podnik. Podpoříme Vás při zavedení nástrojového-mixu, který je sladěn na Váš podnik a pomůžeme Vám při kontrole výsledků.

Vaše plus: Už během krátké doby disponujete sadou controllingových nástrojů, které jsou sladěny s Vašimi potřebami. Nástroje vedou k větší transparentnosti, stabilitě a pokroku při dosahování Vašich podnikatelských cílů.

Tisk stránky